O nas

Rzetelność

Rzetelność jest podstawową cechą w kontaktach biznesowych. To fundament, na którym budujemy zaufanie. Możesz być pewien, że przy współpracy z Tobą też będziemy kierować się tą cechą. Szanujemy Twój kalendarz – podejmiemy się zobowiązań dopiero, gdy będziemy pewni, że możemy je dostarczyć w założonym terminie.

Innowacyjność

„Kto nie idzie do przodu, ten się cofa” – ta reguła jest niesamowicie trafna w świecie IT. Rozwiązania budowane na starej technologii, lub nie modyfikowane przez lata osłabiają Twoją pozycję na rynku i konkurencyjność. Ma to wpływ na konkurencyjność i wizerunek Twojej firmy.  My nie będziemy Ci proponować starych rozwiązań –świadczone przez nas wdrożenia bazują na najnowszej w obecnej chwili technologii.

Profesjonalizm

Wszystko co robimy, robimy profesjonalnie. Nie znamy się na wszystkim, nie znamy różnicy między sukienką a spódnicą, ale w branży IT jesteśmy fachowcami.

DSCF3774

Sławomir Czop

pasjonat IT i telekomunikacji

Ponad dwunastoletnie doświadczenie w branży operatorskiej Tier1. Specjalizacja – nowoczesna komunikacja – VoIP i Skype dla firm.

Projektował i wdrażał nowoczesną sieć głosową (VoIP) obsługującą obecnie 2 miliardy minut miesięcznie. W 2010 brał udział we wdrażaniu i testowaniu Lync 2010 od strony operatorskiej. Jako jeden z pierwszych w Europie zdobył certyfikat: MS Lync service provider. Od strony operatorskiej obsługiwał rozwiązania oparte o MS Lync dla między innymi : Nokia, Microsoft, Mc Donald’s.  W 2012 zaprojektował rozwiązanie konferencyjne video oparte o platformy Cisco/Acano umożliwiające konferencje video na całym świecie. Platforma została wdrożona w 2013 i jest w ciągłym użyciu. Rok 2014 to projekt przeniesienia centrum zarządzania siecią dla jednego z czołowych europejskich operatorów telekomunikacyjnych.

Od 2015 w Polsce, gdzie oprócz pasji telekomunikacyjnej kontynuuje motoryzacyjne i kolarskie hobby.

 

Certyfikaty:

Certificates ITIL Logo transparent

ITIL

ITIL Intermediate – Operational Support and Analysis

Certificates Cisco Logo 1

Cisco

Cisco CCNA – Voice

Certificates Cisco Logo 1

Cisco

Cisco CCNA

Certificates Genband Logo transparent

Genband

Genband Certified Engineer

Certificates Ericsson Logo transparent

Ericsson

Ericsson Integral Certified Engineer

Certificates Alcatel Lucent Logo transparent 1

Alcatel-Lucent

Alcatel-Lucent 5ESS Certified Engineer