Polycom Authorised Solution Advisor

  • 0

Polycom Authorised Solution Advisor

Kategoria : Polycom

Facebooktwitterlinkedinmail

Z radością informujemy, że w wyniku owocnej współpracy z Polycom otrzymaliśmy autoryzację w dziedzinie doradzania i projektowania systemów. W związku z tym nasza strona została oznaczona nowym logo:  Polycom Authorised Solution Advisor

Polycom, korporacja założona w 1990 roku skupiająca swoją działalność na rynku urządzeń połączeń telefonicznych i wideokonferencyjnych. Założona przez Briana Hinman’a i Jefrey’a Rodmana, w piwnicy San Francisco. Zaczynała swoją działalność jako producent urządzeń do konferencji głosowych, obecnie jeden z liderów na rynku systemów audiowizualnych.

Od 2009 Polycom jest strategicznym partnerem Microsoft w dziedzinie wideokonferencji, czego owocem są urządzenia współpracujące z Microsoft Skype dla firm.

Co dalej? Plan to rozszerzanie wspołpracy z Polycom, Cisco i Microsoft oraz zdobywanie szerszego zakresu kompetencji i certyfikacji. O szczegółach będziemy Was informować wkrótce!


O autorze

Sławomir Czop

Pasjonat IT i telekomunikacji, z ponad dwunastoletnim doświadczeniem w branży operatorskiej Tier1. Specjalizacja – nowoczesna komunikacja - VoIP i Skype dla firm. Od 2015 w Polsce, gdzie oprócz pasji telekomunikacyjnej kontynuuje motoryzacyjne i kolarskie hobby.

Skomentuj artykuł